Haber

Memduh Büyükkılıç’ın Ankara çıkışı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Son dönemde Kayseri’de gastronomiden ulaşıma, tarım ve hayvancılıktan sağlığa, kültür sanattan spora kadar pek çok değerli projeye imza atan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Ankara temaslarını aralıksız sürdürüyor.

Ankara’da temas ve ziyaretlerde bulunan Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Elitaş ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti. Büyükkılıç’a ziyaretinde Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin eşlik etti.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin Ankara’daki sesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Elitaş’a ve Bakan Özhaseki’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Elitaş ve Özhaseki, Büyükkılıç’ı ve tüm ilçe belediye başkanlarını ve teşkilatı özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek teşekkür etti ve Kayseri’ye selamlarını iletti.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’yi ilgilendiren proje ve hizmetlerle ilgili olarak Ankara’da sık temaslarda bulunmaya devam edeceklerini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu